Vážení rodiče,

od 12.4.2024 (pátek) začíná předplavecká výuka v bazéhu ZŠ Blovice pro přihlášené předškoláky. Výcvik povede profesionální pracovnice, která rovněž zodpovídá za bezpečnost a zdraví během výcviku. Lekcí bude 8-10 po 2 vyučovacích hodinách (vždy v pátek). Platba za plavání až po skončení včech lekcí (20,- Kč/hodina = 40,- Kč za lekci) Odjezd z mateřské školy je 7,05 hodin ( (příchod dětí do MŠ nejdéle v 7,00 hodin) linkovým autobusem do Blovic, zpět opět linkovým autobusem v 10,20 hodin z atobusového nádraží.

Děti si vezmou: plavky, koupací čepici, sprchový gel, osušku, neklouzavou obuv k bazénu, gumičku do vlasů, igelitovou tašku na mokré věci z plavání, pití do batůžku, svašinu bereme ze školky.

Peníze na jízdenku zatím nedávejte, uvidíme cenu po první lekci.